دختر کم توقع !

 

همسر آینده ام.....!
ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام
:32:


می توانی خوشحال باشی، چون من دختر کم توقعی هستم.
:girl_sigh:

اگر می گویم باید تحصیلکرده باشی، فقط به خاطر این است که بتوانی خیال کنی بیشتر از من می فهمی!
:6:

اگر می گویم باید خوش قیافه باشی، فقط به خاطر این است که همه با دیدن ما بگویند"داماد سر است!" و تو اعتماد به نفست هی بالاتر برود!
:6qwup3:

اگر می گویم باید ماشین بزرگ و با تجهیزات کامل داشته باشی، فقط به این خاطر است که وقتی هر سال به مسافرت دور ایران می رویم توی ماشین خودمان بخوابیم و بی خود پول هتل ندهیم!
:13:

اگر از تو خانه می خواهم، به خاطر این است که خود را در خانه ای به تو بسپارم که تا آخر عمر در و دیوارآن، خاطره اش را برایم حفظ کنند و هرگوشه اش یادآور تو و آن شب باشد!
:41:

اگر عروسی آن چنانی می خواهم، فقط به خاطر این است که فرصتی به تو داده باشم تا بتوانی به من نشان بدهی چقدر مرا دوست داری و چقدر منتظر شب عروسیمان بوده ای!
dancing

اگر دوست دارم ویلای اختصاصی کنار دریا داشته باشی، فقط به خاطر این است که از عشق بازی کنار دریا خوشم می آید... جلوی چشم همه هم که نمی‌شود!
blushing

اگر می گویم هرسال برویم یک کشور را ببینیم، فقط به خاطر این است که سالها دلم می خواست جواب این سوال را بدانم که آیا واقعا "به هرکجا که روی آسمان همین رنگ است"؟! اگر تو به من کمک نکنی تا جواب سوالاتم را پیدا کنم، پس چه کسی کمکم کند؟!
broken heart


اگر از تو توقع دیگری ندارم، به خاطر این است که به تو ثابت کنم چقدر برایم عزیزی!
batting eyelashes

و بالاخره...
اگر جهیزیه چندانی با خودم نمی آورم، فقط به خاطر این است که به من ثابت شود تو مرا بدون جهیزیه سنگین هم دوست داری و عشقمان فارغ از رنگ و ریای مادیات است
:girl_sigh::5:

/ 16 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا (عشق من شبنم)

آرام باش .توکل کن تفکر کن سپس آستینها را بالا بزن آنگاه دستان خداوند را می بینی که زودتر از تو دست به کارند. حضرت امیرالمومنین علی(ع)

سهیل نجفی

سلام نازنین خانم بابا تو که حسابی دلت از مردا پره خدا به داده شوهرت برسه[اضطراب] بابا من از گذاشتن این مطلب قصدی نداشتم حالا مطالبی در مورد زنان هم می ذارم.[چشمک]

علی

سلام نازنین / به روزم

ستاره تنهایی من

سلام خوبی [خجالت] نازنین فقت به خاطر تو سعی می کنم گول نخورم[زبان]

رضا (عشق من شبنم)

ای جان غم گرفته بگو دور از نگاه در چشمه کدام تبسم بشویمت؟؟؟؟؟؟؟؟ بروزم عزیزم[گل]

انسانم آرزوست

سلام دوست عزیز[گل]از این بهتر نمی شه.واسه هر خواستنی یه منطق پاشه!!!بادابادا مبارک بادا[گل]

غزل

چه دخترکم توقعی[تعجب]

رضا (عشق من شبنم)

این روزها چقدر دلم برایت تنگ می شود ... کسی نمی داند چرا ... کسی نمی پرسد چرا ... اما من سخت آشفته ام ... و چقدر بی تاب ... می گویند این روزها عاشقی هم پیشه ای است نو ... اما من عاشقی پیشه نکرده ام ... من پیشه ام عاشقی است ... از آن روز که ابتدایی نداشت ... من سال هاست که عاشق تو هستم ... یادت می آید آن روزهای سرشار از شادی را ... آه که چقدر خسته ام ... و کسی نمی فهمد ... و نمی خواهد که بفهمد ... مدتی است که می خواهم عاشقت نباشم ... مگر می گذارد دل ... چقدر دلم برایت تنگ است ... چقدر بی تابانه نگاهم نگاهت را می جوید ... چقدر عاشقانه ... می شود روزی بیاید که ... می آید ... می دانم ... اما کاش تو هم می دانستی ... کاش ...

علیرضا

تو شوهر نمی خوای اولاغ میخوای[نیشخند]